Супрун на другий термін: У Facebook стартував флешмоб на підтримку очільниці МОЗу

Advertisement
Загрузка...

  • У Facebook розпочався флешмоб на підтримку Уляни Супрун
  • Ініціатором акції виступив Владислав Грезєв

Advertisement
Loading...

У Facebook розпочався флешмоб на підтримку виконувачки обов’язків міністра охорони здоров’я Уляни Супрун, повідомляє Політарена.

Учасники флешмобу закликають обрати Уляну Супрун міністром охорони здоров’я в новому уряді. Для цього люди перелічують її досягнення, здобуті на посаді очільниці МОЗ. Під закликами люди розміщують хештег #УлянувМіністри.

Ініціатором цієї акції виступив засновник рекрутингової агенції Lobby X та куратор TEDxKyiv Владислав Грезєв.

«Володимир Зеленський, влада – це мистецтво не узурпації, а делегування. В країні і так обмежений людський капітал: спроможних й ціннісних – зовсім обмаль. Які можуть бути розмови про альтернативу Уляні Супрун? Це нерозумно з точки зору державного управління. Уляна Супрун – перший міністр, що наважився піти проти системи і запустити повноцінну трансформацію. Уляна отримала повну підтримку прогресивної частини суспільства та фахівців, нажила ворогів серед експлуататорів системи ОЗ і просто ворогів України. Зрештою, досягла вже значних результатів від початку реформи», — написав Грезєв.

Він наголосив, що вважає Уляну Супрун – найкращим урядовцем, який був в країні, й саме тому закликав українців її підтримати.

«Якщо маєте селфі з Уляною – пишіть пости в підтримку цього рішення з #УлянувМіністри #селфізУ. Якщо не маєте – знімайте відео, пишіть просто тексти», – зазначив Грезєв.

До флешмобу вже долучилось кілька сотень українців та блогерів. Зокрема, політичний блогер Savintsev TV зазначив, що справжні реформи ніколи не мають широкої підтримки в суспільстві, тому що вони ніколи не дають результати одразу, як цього хотілося б населенню.

«Мені імпонує Уляна Супрун саме тим, що їй байдуже на те, що про неї казатимуть зараз, важливіше те, що люди усвідомлять згодом. Долучаюсь до флешмобу #УлянувМіністри — це єдиний урядовець, до вчинків якої за усі три роки я не маю жодних претензій», — написав Савінцев.

Advertisement
Loading...