“Політична пр@ститутка”: Тягнибок накинувся на Зеленського і отримав гучного ляпаса. “Пора до нього з обшуком”

Advertisement
Загрузка...

Тягнибок провів неоднозначну паралель між Леніним і Зеленським

Advertisement
Loading...

Олег Тягнибок зробив неоднозначну заяву про президента Володимира Зеленського і нарвався на гнів користувачів соціальних мереж.

Зокрема, 8 грудня, напередодні зустрічі в “нормандському форматі”, виступив голова політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок.

Лідер ВО «Свобода» провів паралель між масовим знищенням пам’ятників Володимиру Леніну з Володимиром Зеленським.

Відповідне відео з’явилося в мережі.

“Тут повалили на Бессарабці цього червоного бовдура Леніна, і після цього почався ленінопад по всій Україні. Повалили шість років тому червоного ідола, повалимо тепер зеленого ідола”, – сказав Тягнибок провівши паралель із Зеленським.

Заява «свободівця» розлютила українців, вони зазначили, що такі як Тягнибок не мають права скидати президента, якого обрала більшість.

«Безкарність – породжує безкарність . Ось результат на лице! Жахливо те, що вони нічого не боятися, впевнені у своїй недоторканності»,

«Я думав «дівчатка» сьогодні відпочивають. А ніфіга, і політичних про*титуток для загальної маси підтягнули»,

«Пора до нього з обшуком», – пишуть в коментарях.

Зазначимо, сьогодні стало відомом що двостороння зустріч Президента України Володимира Зеленського та Президента Росії Володимира Путіна відбудеться після переговорів у “нормандському форматі”.

“Зустріч буде. Домовилися про неї. Все буде вписуватися в той формат, який запропонують організатори саміту – французи”, – сказав представник Путіна журналістам.

“Очевидно, зустріч Путіна і Зеленського відбудеться після завершення всіх заходів”, – додав Ушаков.

Відповідаючи на запитання про те, скільки триватиме зустріч Путіна і Зеленського, помічник російського президента заявив: “Я не знаю. Це залежить від лідерів. Обмежень немає особливих”.

Advertisement
Loading...